Aktualitet

Nuk u beson as dokumentave! Edmond Budina publikon testin e COVID-19: Raporti shumë dyshues, gjysmë tallava

Regjisori Edmond Budina ka publikuar përgjigjen e testit ku ka rezultuar pozitiv me Covid-19, të cilën nuk e ka cilësuar si të saktë.
Featured image of article: Nuk u beson as dokumentave! Edmond Budina publikon testin e COVID-19: Raporti shumë dyshues, gjysmë tallava Edmond Budina

TIRANË- Regjisori Edmond Budina swrish ka dyshime pwr testin e koronavirusit. Në një lidhje Skype me “360gradë”,  Budina ka publikuar përgjigjen e testit ku ka rezultuar pozitiv me Covid-19, të cilën nuk e ka cilësuar si të saktë.

Ka disa vlera në analizë që thonë grupi i gjakut, ke këta ose atë dhe si rezultat del se je pozitiv. Ndërsa në atë letër ishte vetëm një konfirmim që jam pozitiv. Kjo të lë të dyshosh dhe më duket si gjysmë tallave,”-u shpreh ai.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Edmind Budina është identifikuar tashmë si i prekur nga koronavirusi. Fillimisht u raportua se ishin prekur të dy vëllezërit, Edmondi dhe Roberti, por ky i fundit sqaroi publikun se është i pastër.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment