Aktualitet

Nuk shpëton as Zogu i Zi! Protestuesit shkulin tabelat dhe shkatërrojnë gjithçka që u shohin sytë

VIDEO
Siç shihet dhe në pamjet e publikuara nga Dosja.al protestuesit kanë shkulur çdo tabelë që kanë gjetur në këtë zonë, duke lënë pas vendin e shkatërruar.
Featured image of article: Nuk shpëton as Zogu i Zi! Protestuesit shkulin tabelat dhe shkatërrojnë gjithçka që u shohin sytë

TIRANË– Nuk shpëton as Zogu i Zi! Protestuesit janë zhvendosur dhe kanë kaluar tek zona e Unazës.

Siç shihet dhe në pamjet e publikuara nga Dosja.al protestuesit kanë shkulur çdo tabelë që kanë gjetur në këtë zonë, duke lënë pas vendin e shkatërruar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më herët dogjën edhe koshat e plehrave në zonën e ish-Bllokut. Protesta vijon me dhunë. Pamjet e publikuara nga Dosja.al kanë treguar efektivët e FNSH-së që ushtrojnë dhunë ndaj protestuesve. Një prej tyre e gjakosën.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment