Showbiz

Nuk pyet për rregulla! Alketa Vejsiu kalon semaforin me të kuqe dhe e reklamon në rrjetet sociale…pendohet me vonesë

VIDEO
Në videon e mëposhtme, të publikuar nga vetë Vejsiu në rrjetet sociale, shihet se si prezantuesja e njohur ecën rrugëve të kryeqytetit dhe kalon semaforin me të kuqe.
Featured image of article: Nuk pyet për rregulla! Alketa Vejsiu kalon semaforin me të kuqe dhe e reklamon në rrjetet sociale…pendohet me vonesë Alketa Vejsiu

TIRANË– Alketa Vejsiu mund të shkelë rregullat e qarkullimit rrugor dhe madje mund edhe ta reklamojë këtë gjë në rrjetet sociale.

Në videon e mëposhtme, të publikuar nga vetë Vejsiu në rrjetet sociale, shihet se si prezantuesja e njohur ecën rrugëve të kryeqytetit dhe kalon semaforin me të kuqe.


Këtë gabim, Vejsiu e ka kuptuar dhe e ka fshirë këtë pjesë të videos nga profili i saj në Instagram, duke lënë vetëm pjesën tjetër, kur prezantuesja duket një qytetare që zbaton me përpikmëri çdo rregull.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pamjet, nuk e tregojnë këtë gjë…

(f.m/dosja.al)

Një Koment në “Nuk pyet për rregulla! Alketa Vejsiu kalon semaforin me të kuqe dhe e reklamon në rrjetet sociale…pendohet me vonesë

  1. Po sikur nuk e njohim ne kete cope mishi me mejkap. Shqiperia eshte ne nivel dramatik te mjerueshem kulturor, prandaj bejne “hajer” keto copa mishi me mejkap. Kjo dhe shume shoqe te saj. Kopjojne RAIn Italian, kopjojne emisionet USA, kopjojne deri ne Korene e Jugut dhe dalin ne emisione si ide e tyrj. Ptu rrace e poshter

Shto Koment