Showbiz

Nuk pritej! Nora Istrefi dhe Melinda Ademi bëhen bashkë, sjellin bashkëpunimin e tyre të parë

Nora Istrefi dhe Melinda Ademi janë dy emra shumë të njohur për publikun shqiptar, mirëpo një bashkëpunim mes tyre nuk pritej nga fansat.
Featured image of article: Nuk pritej! Nora Istrefi dhe Melinda Ademi bëhen bashkë, sjellin bashkëpunimin e tyre të parë Nora Istrefi dhe Melinda Ademi

KOSOVE– “Prive” ka zbuluar se Nora Istrefi dhe Melinda Ademi janë bërë bashkë dhe do të vijnë së shpejti me një këngë.
Titulli i këngës apo data e lançimit nuk është zbuluar ende, por me siguri do pritet shumë mirë nga fansat.
Kjo është hera e parë që Nora dhe Melinda bashkëpunojnë me njëra-tjetrën.

Melinda Ademi

Projekti i fundit i Norës në bashkëpunim me Gjikon, i titulluar “Anna”, erdhi 5 muaj më parë, ndërsa vetëm 4 javë më parë Melinda Ademi ka lançuar këngën e saj më të re të titulluar “24 bars”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment