Showbiz

Nuk po iu ecën mirë së fundmi? Lori Hoxha thotë atë që duhet të dëgjoni: Jepini Zotit më pak kohë!

Por herë pas herë, ajo nuk ngurron që t'i japë zemër të gjithë ndjekësve të saj duke i premtuar se gjithçka sa vjen dhe bëhet më mirë. 
Featured image of article: Nuk po iu ecën mirë së fundmi? Lori Hoxha thotë atë që duhet të dëgjoni: Jepini Zotit më pak kohë! Lori Hoxha

TIRANË– Blogerja e njohur Lori Hoxha bie gjithmonë në sy për jetën e saj luksoze dhe për udhëtimet nëpër botë.

Por herë pas herë, ajo nuk ngurron që t’i japë zemër të gjithë ndjekësve të saj duke i premtuar se gjithçka sa vjen dhe bëhet më mirë.

“Nuk e di se kush duhet ta dëgjojë këtë gjë, por jepini Zotit më pak kohë,‘-shkruhet në postimin e ndarë nga Lori.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Lori Hoxhës

Të jetë edhe Lori shumë e mërzitur, aq sa ka vendosur që ta ndajë dhimbjen e saj me të tjerët? Apo thjesht në një ditë të zymtë shiu si kjo ka vendosur që të shpërndajë energji të mirë.

(k.m./dosja.al)

Etiketa:

Një Koment në “Nuk po iu ecën mirë së fundmi? Lori Hoxha thotë atë që duhet të dëgjoni: Jepini Zotit më pak kohë!

  1. …jo me pak kohe, por pak me shume kohe… e keni perkthyer gabim

Shto Koment