Aktualitet

Nuk përmbahen protestuesit! Digjet pema e Vitit të Ri në qendër të Tiranës (FOTO)

Protestuesit si fillim i kanë hequr zbukurimet pemës së Vitit të Ri në sheshin ”Skënderbej”dhe më pas i kanë vënë flakën.
Featured image of article: Nuk përmbahen protestuesit! Digjet pema e Vitit të Ri në qendër të Tiranës (FOTO) Pema që digjet
Përditësuar:

TIRANË– Protestuesit kanë vijuar protestën për vrasjen e Klodian Rashës deri në sheshin ”Skënderbej”.

Ata si fillim i kanë hequr zbukurimet pemës së Vitit të Ri në sheshin ”Skënderbej”dhe më pas i kanë vënë flakën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më parë protestuesit sulmuan Kryeministrinë, Ministrinë e Brendshme si dhe godinën e Bashkisë së Tiranës si revoltë ndaj vrasjes së Klodian Rashës nga një efektiv policie në mesnatë në Laprakë të Tiranës.

(kle.mu./dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment