Sport

Nuk paguhet që prej janarit, trajneri Jonuz lë përfundimisht Vllazninë

Trajneri nga Maqedonia e Veriut Mirsad Jonuz ka që në janar që nuk paguhet.
Featured image of article: Nuk paguhet që prej janarit, trajneri Jonuz lë përfundimisht Vllazninë Mirsad Jonuz

SHKODER– Mirsad Jonuz është dorëzuar totalisht dhe nuk duron më problemet e Vllaznisë. Trajneri nga Maqedonia e Veriut ka që në janar që nuk paguhet. Kontrata e tij ka përfunduar me 31 maj dhe nuk ka asnjë arsye për të qëndruar në Shkodër.

Supersport raporton se tekniku është larguar dhe para se ta bëjë diçka të tillë, ai ka lënë një letër për drejtuesit dhe administratorin Lici. Kuqeblutë këtë sezon kanë pasur probleme financiare, teksa lojtarët gjithashtu nuk janë paguar prej muajsh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

M.P. / Dosja.al

Shto Koment