Showbiz

Nuk njihet! Anxhela Peristeri në superformë, humb peshë në mënyrë drastike, poston foto me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare Anxhela Peristeri ka hedhur dy foto ku shihet vetëm me bikini rozë, duke ekspozuar edhe trupin e saj.
Featured image of article: Nuk njihet! Anxhela Peristeri në superformë, humb peshë në mënyrë drastike, poston foto me bikini Anxhela Peristeri

Këngëtarja e njohur shqiptare Anxhela Peristeri duket se ka marrë disa ditë pushim për të shijuar detin dhe verën.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka hedhur dy foto ku shihet vetëm me bikini rozë, duke ekspozuar edhe trupin e saj.

Me humbjen drastike në peshë që ka bërë Anxhela, thuajse nuk njihet, duke u kthyer kështu në kohët e hershme që të gjithë e mbajmë mend.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment