Showbiz

Nuk ndalen gafat e Rudinës! Moderatorja bën Nertila Kokën me djalë, këngëtarja mbulon fytyrën: Është qeni…

VIDEO
Teksa po flisnin për familjen e këngëtares, Magjistari tha se Nertila ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, por në foto nxorri vetë mdy vajzat.
Featured image of article: Nuk ndalen gafat e Rudinës! Moderatorja bën Nertila Kokën me djalë, këngëtarja mbulon fytyrën: Është qeni… Rudina Magjistari dhe Nertila Koka

TIRANË– Moderatorja Rudina Magjistari nuk ndalet me gata e saj! Së fundmi, ajo ka pasur në një lidhje me Skype, këngëtaren Nertila Koka, e cila jeton në Suedi.

Teksa po flisnin për familjen e këngëtares, Magjistari tha se Nertila ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, por në foto nxorri vetë mdy vajzat.

E habitur që kishte edhe një djalë, Koka mbulloi fytyrën me duar, teksa shtoi se ai që e quajnë si djali i shtëpisë, në fakt është qeni.

Pjesë nga biseda

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rudina Magjistari: Ja ku shfaqet një foto e vajzave, sepse Nertila është nënë e dy vajza dhe e një djali. Djali ësht më i vogli apo jo Nertila?

Nertila Koka: Djali është qenushi jonë…

Rudina Magjistari: Ua qenushi…. nuk e dija unë…

(f.m/dosja.al)

Shto Koment