Showbiz

“Nuk na marrin dot mësysh”/Sherri mes dy kushërirave një vit më parë, Beatrix dhe Anxhelina bëjnë gjestin më të veçantë për njëra-tjetrën (FOTO)

Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj bëjnë tatuazhin e njëjtë në krah.
Featured image of article: “Nuk na marrin dot mësysh”/Sherri mes dy kushërirave një vit më parë, Beatrix dhe Anxhelina bëjnë gjestin më të veçantë për njëra-tjetrën (FOTO) Anxhelina Hadergjonaj dhe Beatrix Ramosaj

TIRANË– Beatrix Ramosaj kanë bërë sëfundmi një tatuazh të përbashkët në trupin e tyre. Këtë gjest të veçantë dy bukuroshet e kanë treguar përmes disa postimeve të bëra në rrjetet sociale, ku Beatrix sipër fotos ku duken tatuzhet e njëjtë  në duart e tyre shkruan: Nuk na marrin dot mësysh.

Ka shkruar pikërisht këtë shprehje pasi të dyja kanë  bërë simbolin e syrit blu, që ndryshe shqiptarët e përdorin për të mos i marrë mësysh.

Kujtojmë që Beatrix dhe Anxhelina kohë më parë patën disa konflikte dhe kjo u reflektua edhe  në rrjetet sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa tashmë shihet që raporti mes  dy  vajzave është vërtet shumë i mirë.

A.C/Dosja.al

Shto Koment