Showbiz

“Nuk më pushonin lotët”, Nevina Shtylla tregon momentin kur ka qarë për disa orë pa u ndalur(FOTO)

 Së  fundmi moderatorja u është përgjigju disa prej pyetjeve të fansave të saj dhe i ka publikuar në Instastory.
Featured image of article: “Nuk më pushonin lotët”, Nevina Shtylla tregon momentin kur ka qarë për disa orë pa u ndalur(FOTO) Nevina Shtylla

TIRANË- Moderatorja e njohur Nevina Shtylla është një prej personazheve më të dashur për publikun shqiptar.

Ajo ndiqet shumë në rrjetet sociale dhe është shumë e përfolur  në median rozë.

Nevina është shumë  aktive në Instagram nga ku poston pothuajse cdo moment nga jeta e saj.

Së  fundmi moderatorja u është përgjigju disa prej pyetjeve të fansave të saj dhe i ka publikuar në Instastory.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Njëri prej  tyre e ka  pyetur rreth filmit që e ka bërë më shumë për vete, dhe Nevina tregon se në filmin “a dog’s purpose” ka qarë shumë.

Jam natyrë e ndjeshme  e nuk  dua shumë që të preken, por  një nga filmat që nuk më pushonin lotët nga fillimi në fund ka qenë  “a dog’s purpose”.

A.C/Dosja.al

Shto Koment