Showbiz

‘Nuk më ka bërë asnjëherë presion’, Armina Mevlani flet për djalin e vajzën e Shkëlzenit: Edhe unë dua të kem fëmijë

E ftuar ditën e sotme në ‘Pushime on Top’, Armina ka folur për marrëdhënien me vajzën dhe djalin e Shkëlzenit, duke mos u rezervuar në planet për të ardhmen. 
Featured image of article: ‘Nuk më ka bërë asnjëherë presion’, Armina Mevlani flet për djalin e vajzën e Shkëlzenit: Edhe unë dua të kem fëmijë Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha me fëmijët

TIRANË– Blogerja Armina Mevlani ka folur për herë të parë lidhur me fëmijët e bashkëshortit të saj, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha.

E ftuar ditën e sotme në ‘Pushime on Top’, Armina ka folur për marrëdhënien me vajzën dhe djalin e Shkëlzenit, duke mos u rezervuar në planet për të ardhmen.

Pyetjes nëse kanë dëshirë të bëhen me fëmijë, blogerja i është përgjigjur se ende nuk ka ardhur koha e duhur.

Absolutisht që e kam menduar. Unë në fakt jam e lumtur që Zeni i ka 2 fëmijë të cilët i dua shumë. E di që fëmija im nuk do jetë i vetëm, si unë, pa motër dhe vëlla. Unë dua të kem fëmijë, dhe Zeni nuk më ka bërë asnjëherë presion. Duke qënë se jemi të dy të zënë në udhëtime, dua që të jetë koha perfekte për këtë hap, që të angazhohem maksimalisht tek familja. Unë jam 28 vjeç dhe shoqet e mia mendojnë ndryshe por unë mendoj që kur te vijë koha e duhur është më mirë dhe sigurisht pas martese”, deklaroi Armina.

Shkëlzen Berisha nga martesa e parë ka dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë nga martesa me Sadijen.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment