Showbiz

‘Nuk martohet Xeni me ty’/ Armina nis të gjejë fustanin e bardhë, ndjekësit ‘i presin rrugën’, blogerja: Ish-in s’e mban dot shoqe ai, bashkë s’na lidh firma

Por teksa tregonte këtë gjë, një nga ndjekësit shtron idenë se njerëzit mendojnë se blogerja mund të ishte martuar me kohë por është I fejuari i saj Shkëlzen Berisha ai që nuk e merr këtë hap.
Featured image of article: ‘Nuk martohet Xeni me ty’/ Armina nis të gjejë fustanin e bardhë, ndjekësit ‘i presin rrugën’, blogerja: Ish-in s’e mban dot shoqe ai, bashkë s’na lidh firma Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha
Përditësuar:

TIRANË– Blogerja Armina Mevlani ka nisur të gjejë fustanin e bardhë të nusërisë. Me anë të rubrikës “Ask me”në Instagram, Armina ka treguar se ka filluar të kërkojë fustanin e bardhë për dasmën e saj dhe se po takon dizajner të ndryshëm.

Por teksa tregonte këtë gjë, një nga ndjekësit shtron idenë se njerëzit mendojnë se blogerja mund të ishte martuar me kohë por është I fejuari i saj Shkëlzen Berisha ai që nuk e merr këtë hap.

Publiku mendon se të ishte për ty do të ishe martuar me kohë, por këtë gjë e shtyn Xeni për arsye të pashpjegueshme,”– shprehet dikush në Instastory.

“Kjo nuk është e vërtetë aspak,”– përgjiegjet Armina dhe ka vijuar me pyetësorin, teksa një tjetër e pyet nëse do ta lejonte partnerin të mbante mikeshë ish-partneren e tij.

Sigurisht që jo,”- vijon më tej Armina Mevlani.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më pas bukuroshja ka shpjeguar më tej se ajo dhe Xeni nuk lidhen për shkak të një fimre. Përsa i përket xhelozisë në një lidhje, blogerja tregon se pa xhelozi nuk ka passion, por që nuk duhet tepruar.

Blogerja Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni janë të lidhur prej vitesh dhe vetëm një vit më parë kanë zyrtarizuar fejesën. Shklzeni është gjithashtu edhe baba i dy fëmijëve nga martesa që ka patur me ish-gruan e tij, Sadijen.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment