Showbiz

Nuk kanë të ndalur sukseset për Loredanën! Këngëtarja zgjidhet “Youtube Top Artist 2020”

Reperja e njohur shqiptare Loredana Zefi po vazhdon të arrijë suksese të pandalshme. Ajo ka fituar disa çmime, “Swiss Award 2020”, “Mtv Award 2020” dhe sot ka marrë çmimin “Youtube Top Artist 2020”.
Featured image of article: Nuk kanë të ndalur sukseset për Loredanën! Këngëtarja zgjidhet “Youtube Top Artist 2020” Loredana Zefi

GJERMANI– Viti 2020 duket se nuk ka qenë “vit i mërzitshëm” për të gjithë. Reperja e njohur shqiptare Loredana Zefi po vazhdon të arrijë suksese të pandalshme.

Së fundmi, reperja ka fituar disa çmime, “Swiss Award 2020”, “Mtv Award 2020” dhe sot ka marrë çmimin “Youtube Top Artist 2020”. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperja në Instagram, duke falënderuar mbështetësit e saj për fitoren.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pavarësisht se jeta e saj personale ka pasur ulje-ngritje, Loredana po e mbyll vitin 2020 me një sukses të jashtëzakonshëm.

Loredana është kthyer në emrin më të komentuar si në Shqipëri, ashtu edhe në Gjermani.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment