Showbiz

“Nuk kam qarë për 20 vjet”, Brad Pitt tregon për problemet që ka kaluar dhe varësinë ndaj alkoolit (VD)

Ai ka  treguar se nisi të pijë në një kohë kur kishte probleme, dhe për të akooli ishte një lloj shpëtimi.
Featured image of article: “Nuk kam qarë për 20 vjet”, Brad Pitt tregon për problemet që ka kaluar dhe varësinë ndaj alkoolit (VD) Brat Pitt

TIRANË- Aktori i mirënjohur, Brad Pitt  teksa ka dhënë një intervistë për Anthony Hopkins ka folur hapur edhe për problemet e tij që ka kaluar për shkak të alkoolit.

Ai ka  treguar se nisi të pijë në një kohë kur kishte probleme, dhe për të akooli ishte një lloj shpëtimi.

Ndërsa në lidhje me gabimet që ka bërë në jetë, aktori i Hollivudit ka thënë se nuk ka rëndësi se bën gabime, e rëndësishme është forma sesi reagon pas tyre, pasi me të drejtë Pitt ka treguar  se njerëzit hasin probleme me periudhën pas  bërjes së një gabimi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndër të  tjera Brad ka zbuluar se nuk  ka qarë prej  20 vitesh, ndërsa kohët e fundit ai ka thënë se emocionohet shumë në lidhje me fëmijët, miqtë, apo edhe lajmet që dëgjon  për njerëz të tjerë.

 “Kjo është një shenjë e mirë.”– tha aktori.

A.C/Dosja.al 

Etiketa:

Shto Koment