Showbiz

Nuk ka më eksperimente! Dua Lipa ndryshon sërish ‘look’, rikthehet në origjinë

FOTO
Dua Lipa ka ndryshuar disa herë ngjyrën e flokëve nga bjonde, blu, pink, të kuqe derisa ka vendosur të rikthehet në ngjyrën e saj, të zezë.
Featured image of article: Nuk ka më eksperimente! Dua Lipa ndryshon sërish ‘look’, rikthehet në origjinë Dua Lipa

AMERIKE– Prej disa kohësh është vënë re se këngëtarja e njohur, Dua Lipa, ka vendosur të bëjë eksperimente me ‘look-un’ e saj.

Ajo ka ndryshuar disa herë ngjyrën e flokëve nga bjonde, blu, pink, të kuqe derisa ka vendosur të rikthehet në ngjyrën e saj, të zezë.

Flokët e saj duken sërish të shëndetshëm pavarësish bojërave që këngëtarja ka eksperimentuar në të.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E veshur me një kostum pink, Dua shfaqet me një qenush të zi në dorë duke na treguar kështu dhe pamjen e saj të re, për të cilën na kishte marrë malli.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment