KurioziteteShowbiz

Nuk ua pret mendja! Lista me të famshmit e ‘VIP-at’ që janë homoseksualë (FOTOT)

Kjo është lista me 32 personat më të famshëm në botë, të cilët i përkasin orientimit biseksual dhe homoseksualë.

HOLLIVUD – Orientimet e ndryshme të VIP-ave hollivudianë, kanë qënë gjithmonë në qëndër të mediave rozë botërore, por shumë prej tyre janë mjaft diskretë për gjininë e personave që vendosin të fusin në shtrat, derisa mediat dhe paparazët i’a nxjerrin sekretet e tyre në shesh.

Kjo është lista me 32 personat më të famshëm në botë, të cilët i përkasin orientimit biseksual dhe homoseksualë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi:Insider

E.C/Dosja.al

Shto Koment