Showbiz

‘Nuk jam e sigurtë nëse do ndodhë’, Bebe Rexha flet për pajtimin mes Dua Lipës dhe Rita Orës: Jam munduar, nuk e di se çfarë drame ka ndodhur…

Ajo është shprehur se nuk e di se çfarë po ndodh në të vërtetë mes tyre apo se cila është drama që ekziston.
Featured image of article: ‘Nuk jam e sigurtë nëse do ndodhë’, Bebe Rexha flet për pajtimin mes Dua Lipës dhe Rita Orës: Jam munduar, nuk e di se çfarë drame ka ndodhur… Bebe Rexha

SHBA– Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka bërë të ditur që ka provuar të pajtojë Dua Lipën dhe Rita Orën. Ajo është shprehur se nuk e di se çfarë po ndodh në të vërtetë mes tyre apo se cila është drama që ekziston.

“Une kam provuar vërtet. Nuk e di se çfarë ndodh realisht atje ose cila është drama. Jam përpjekur të jem gjithnjë paqeruajtëse dhe t’i sjell vajzat së bashku. Për mua, me të vërtetë do të doja të bëja diçka së bashku, por nuk jam e sigurt që kjo do të ndodhë ndonjëherë. Dhe nuk do të them më shumë për këtë.”, u shpreh Bebe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.b)/dosja.al

Shto Koment