Showbiz

“Nuk jam e mërzitur”, vajza e Majlinda Bregut tregon për gjendjen e saj pas ndarjes nga Erik Fullani

Ajo ka publikuar një foto ku shkruan se ëhstë mjaft e vëtedijshme.
Featured image of article: “Nuk jam e mërzitur”, vajza e Majlinda Bregut tregon për gjendjen e saj pas ndarjes nga Erik Fullani Kejda dhe Eriku

TIRANË– Kejda, vazja e Majlinda Bregut ka publikuar një foto së fundi teksa shkruan se nuk është e mërzitur.

Me flokët bisht dhe mjaft indiferente, bukuroshja që sapo është ndarë nga djali I ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, Eriku, na lë të kuptojmë se gjithçka po e kalon më së miri.

“E vetëdijshme, por jo e mërzitur,”- shkruan Kejda krahas fotos.

Foto e publikuar nga Kejda

Mosa vallë këto fjalë ia përcjell ish-të dashurit të saj, Erikut që bëri xhiron e rrjetet teksa takohej me një brune në Dhërmi?

Nga ana tjetër, 25-vjeçari Erik Fullani publikon i qetë foto nga jeta e tij e përditshme, ku nuk mungon reklamimi i të mirave materiale që ka.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në ““Nuk jam e mërzitur”, vajza e Majlinda Bregut tregon për gjendjen e saj pas ndarjes nga Erik Fullani

  1. Like mother like daughter and like father like son. 4 qelbesira me nje llaf (ose me sakte me dy llafe)

Shto Koment