Showbiz

Nuk i shkoi në dasmë! Përçahet marrëdhënia mes Erik Lloshit dhe Angela Peristerit

Ajo ç'ka i shton më shumë dyshimet është edhe mungesa e këngëtares në dasmën e kolegut të saj, që ndodh vetëm dy ditë më parë.
Featured image of article: Nuk i shkoi në dasmë! Përçahet marrëdhënia mes Erik Lloshit dhe Angela Peristerit Erik Lloshi dhe Anxhela Peristeri

Marrëdhënia mes dy këngëtarëve Erik Lloshi dhe Anxhela Peristeri nuk është më sikur. Dyshja që kanë edhe disa bashkëpunime së bashku, janë shkëputur nga njëri-tjetri dhe thashethemet tregojnë se miqësisë së tyre i ka ardhur fundi.

Ajo ç’ka i shton më shumë dyshimet është edhe mungesa e këngëtares në dasmën e kolegut të saj, që ndodh vetëm dy ditë më parë.

Në ditën e dasmës së Erikut, Anxhela ishte në një tjetër dasmë me kolegun e saj Aurel Thëllimi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Arsyet që çuan në shkëputjen e dy yjeve shqiptarë nuk dihen ende.

(f.m/dosja.al)

 

Shto Koment