Showbiz

Nuk i pëlqeu hunda me ndërhyrjen e parë, Roza Lati paralajmëron ndërhyrjen estetike të dytë e të fundit në hundë: Ose do ma ndreqësh ose të më shkatërrosh…(Foto)

Roza Lati ka treguar se po bën sërish një tjetër ndërhyrje, por këtë herë duket se ëma,  aktorja e njohur  e futbollit nuk e ka lënë vetëm, duke e shoqëruar në spital.
Featured image of article: Nuk i pëlqeu hunda me ndërhyrjen e parë, Roza Lati paralajmëron ndërhyrjen estetike të dytë e të fundit në hundë: Ose do ma ndreqësh ose të më shkatërrosh…(Foto) Roza Lati

TIRANË-Moderatorja e njohur, Roza Lati është një ndër emrat më të ndjekur të shoëbizzit shqiptar. Roza e ka treguar edhe në intervista të  tjera se përveç gjoksit ka bërë operim plastik edhe hundën.

Por teksa ajo ka folur disa vite më parë se forma e hundës që i ka rezultuar me operacionin e parë nuk i  pëlqen, dhe për këtë arsye ajo sëfundmi  ka  treguar se do  të  bëjë  një tjetër ndërhyrje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Përmes postimeve që ka publikuar në rrjetet  ajo ka treguar se po bën sërish një tjetër ndërhyrje, por këtë herë duket se ëma,  aktorja e njohur  e futbollit nuk e ka lënë vetëm, duke e shoqëruar në spital.

Roza ka publikuar një foto  me mjekun që do të bëjë operacionin dhe krahas fotos ka shkruar: Tani që të nxora në Instagram, ke të gjithë përgjegjësinë ose të më ndreqësh  ose të më shkatërrosh. Është  rasti i  fundit që unë kryej ndërhyrje në hundë. Doktor të uroj suksese për  nesër. Ti e di vetë sepse unë do të dal në televizor pastaj… E  më sheh mileti.

A.C/Dosja.al 

Etiketa:

Shto Koment