Showbiz

Nuk i pëlqeu hunda me ndërhyrjen e parë, Roza Lati paralajmëron ndërhyrjen estetike të dytë e të fundit në hundë: Ose do ma ndreqësh ose të më shkatërrosh…(Foto)

Roza Lati ka treguar se po bën sërish një tjetër ndërhyrje, por këtë herë duket se ëma,  aktorja e njohur  e futbollit nuk e ka lënë vetëm, duke e shoqëruar në spital.
Featured image of article: Nuk i pëlqeu hunda me ndërhyrjen e parë, Roza Lati paralajmëron ndërhyrjen estetike të dytë e të fundit në hundë: Ose do ma ndreqësh ose të më shkatërrosh…(Foto) Roza Lati

TIRANË-Moderatorja e njohur, Roza Lati është një ndër emrat më të ndjekur të shoëbizzit shqiptar. Roza e ka treguar edhe në intervista të  tjera se përveç gjoksit ka bërë operim plastik edhe hundën.

Por teksa ajo ka folur disa vite më parë se forma e hundës që i ka rezultuar me operacionin e parë nuk i  pëlqen, dhe për këtë arsye ajo sëfundmi  ka  treguar se do  të  bëjë  një tjetër ndërhyrje.

Përmes postimeve që ka publikuar në rrjetet  ajo ka treguar se po bën sërish një tjetër ndërhyrje, por këtë herë duket se ëma,  aktorja e njohur  e futbollit nuk e ka lënë vetëm, duke e shoqëruar në spital.

Roza ka publikuar një foto  me mjekun që do të bëjë operacionin dhe krahas fotos ka shkruar: Tani që të nxora në Instagram, ke të gjithë përgjegjësinë ose të më ndreqësh  ose të më shkatërrosh. Është  rasti i  fundit që unë kryej ndërhyrje në hundë. Doktor të uroj suksese për  nesër. Ti e di vetë sepse unë do të dal në televizor pastaj… E  më sheh mileti.

A.C/Dosja.al 

Etiketa:

Shto Koment