Politike

Nuk i ‘mbyllet’ goja! Eni Vasilin e gjen halli me Gjergji Kojën: Ku fikesh, të lutem ku fikesh?

Koja vetëm fliste dhe nuk dëgjonte as fjalët e moderatores së emisionit, Eni Vasili. Kjo e fundit vendosi të shkojë në publicitet, por përpara kësaj i kërkoi Kojës, t’i thoshte se ku fiket.
Featured image of article: Nuk i ‘mbyllet’ goja! Eni Vasilin e gjen halli me Gjergji Kojën: Ku fikesh, të lutem ku fikesh? Foto nga Open

TIRANË– Gazetarja Eni Vasili ka kërkuar të dijë se ku ‘fiket’ Gjergji Koja. Ky i fundit, ish-ministër Shëndetësie po fliste gjithë kohës dhe nuk po lejonte asnjë të ftuar tjetër që të jepte mendimin e tij në lidhje me temën në “Open”, refuzimin e vaksinës ruse nga qeveria shqiptare.

Koja vetëm fliste dhe nuk dëgjonte as fjalët e moderatores së emisionit, Eni Vasili. Kjo e fundit vendosi të shkojë në publicitet, por përpara kësaj i kërkoi Kojës, t’i thoshte se ku fiket.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Të lutem aman më thuaj ku fikesh, ku fikesh më thuaj,”- tha Vasili.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment