Virale

“Nuk heq dorë nga ti”/ Djali i vendosur bën çdo gjë për të rifituar dashurinë e humbur, DEDIKIMI në mes të Korçës

“Nuk heq dorë nga ti,”-shkruan dikush. Ta ketë falur pas gjithë këtij gjesti romantik?
Featured image of article: “Nuk heq dorë nga ti”/ Djali i vendosur bën çdo gjë për të rifituar dashurinë e humbur, DEDIKIMI në mes të Korçës Foto nga Korça

KORCË– Një djalë nga Korça duket se e di mirë çfarë do dhe si të marrë faljen. JOQ ka sjellë pamje nga qyteti ku janë varur tollumbace me shkronja ku dikush i kërkon falje.

“Nuk heq dorë nga ti,”-shkruan dikush. Ta ketë falur pas gjithë këtij gjesti romantik?

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

(K.M/Dosja.al)

Shto Koment