Showbiz

Nuk fshihen më, vajza e ish-ministres Bregu dhe Erik Fullani kalojnë pushimet bashkë (FOTOT)

Erik Fullani dhe Kejda Bregu kanë postuar foto nga i njëjti vend në plazh. Megjithatë edhe pse kanë dhënë shenja se janë bashkë, sërish Kejda dhe Eriku nuk e kanë konfirmuar lidhjen.
Featured image of article: Nuk fshihen më, vajza e ish-ministres Bregu dhe Erik Fullani kalojnë pushimet bashkë (FOTOT) Erik Fullani dhe Kejda

Djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani, Eriku dhe vajza ish-ministres Majlinda Bregu, Kejda nuk fshihen më dhe kanë dalë hapur me njëri-tjetrin.

Së fundmi çifti kanë nisur pushimet dhe kanë nisur të postojnë foto nga i njëjti vend në plazh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithatë edhe pse kanë dhënë shenja se janë bashkë, sërish Kejda dhe Eriku nuk e kanë konfirmuar lidhjen.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment