Showbiz

Nuk fshihen më/ Rudina Dembacaj në krah të Mark Frrokut, fotoja nga restoranti

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku shfaqen sëbashku në publik.
Featured image of article: Nuk fshihen më/ Rudina Dembacaj në krah të Mark Frrokut, fotoja nga restoranti Rudina Dembacaj, ish-burri i saj Aleksi dhe Mark Frroku.

Tiranë- Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku tashmë nuk hezitojnë të dalin edhe bashkë në publik. Së fundmi ata janë fotografuar bashkë në restorantin e tyre e ish-deputetit që menaxhohet nga moderatorja.

Siç shihet edhe në foton e siguruar nga “Panorana Plus”, ata shfaqen duke parë menunë e ushqimit. Mesa duket kanë qenë në mëdyshje se çfarë të hanin, pasi të dy i kanë sytë tek  menuja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku

Rudina Dembacaj është ndarë nga burri i saj Aleksi dhe tashmë është në një lidhje dashurie me ish-deputetin Mark Frroku. Fillimisht kjo lidhje u mbajt e fshehtë, por me inagurimin e restorantit, ku ajo shprehu falënderimet ndaj ish-deputetit për besimin që i ishte dhënë, lidhja u bë publike.

J.V/Dosja.al

Shto Koment