Politike

‘Nuk e shoh si konkurente’/ Spiropali për Grida Dumën: Nuk më pëlqen…

Gjatë intervistës, Spiropali ka folur edhe për faktin që shpesh e krahasojnë me Grida Dumen dhe anasjelltas. Spiropali u shpreh se nuk ka asnjë lidhje me Grida Dumën e se kur i ka rastisur në studio televizive janë respektuar. 
Featured image of article: ‘Nuk e shoh si konkurente’/ Spiropali për Grida Dumën: Nuk më pëlqen… Elisa Spiropali dhe Grida Duma

TIRANË– Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘EXPULS’. Gjatë intervistës, Spiropali ka folur edhe për faktin që shpesh e krahasojnë me Grida Dumen dhe anasjelltas.

Spiropali u shpreh se nuk ka asnjë lidhje me Grida Dumën e se kur i ka rastisur në studio televizive janë respektuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E kam dëgjuar disa herë, nuk më pëlqen ky krahasim, nuk e shoh si konkurente. Nuk kam asnjë lidhje me Gridën, kur kemi rastisur nëpër studio jemi respektuar. Pastaj unë që e vogël jam ndjerë mirë si vetja ime dhe nuk kam bërë krahasime me të tjerët, më është dukur vetja pak si ndryshe”– u shpreh Spiropali duke shtuar se duhet të besojmë më shumë tek konkurrenca.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment