Politike

‘Nuk e shes profesionin për të fituar para’/ Plas keq mes Bollinos dhe Bushatit: Ke lindur mashtrues

VIDEO
Debati mes tyre ka nisur gjatë publicitetit dhe vazhdoi edhe në studio.
Featured image of article: ‘Nuk e shes profesionin për të fituar para’/ Plas keq mes Bollinos dhe Bushatit: Ke lindur mashtrues Carlo Bollino dhe Andi Bushati

TIRANË-Ka nisur me një debat të ashpër pjesa e dytë e Open në Top Channel, ku Bushati dhe Bolino debatuan me njëri-tjetrin për raportimin e ngjarjes. Debati mes tyre ka nisur gjatë publicitetit dhe vazhdoi edhe në studio.

Pjesë nga debati:

Bolino: Ti nuk e di çfarë është gazetaria, ke lindur analist.

Bushati: Nuk e shes profesionin si ti për të fituar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bolino: Unë nuk e vendos inteligjencën në sirtar dhe nxjerr një flamur partie. Ti merr deklaratat e Berishës kundër meje.

Bushati: Të bësh alibi me vrasësin. Nuk kam marrë toka si ti.

Bolino: Të uroj suksese me portalin tënd. Shpifje.

Marrë nga Hapur.al

(f.m/dpsja.al)

Shto Koment