Showbiz

Nuk e fsheh më! Olta Boka konfirmon zërat: Shtatzënë në muajin e 9-të, këngëtarja zbulon gjininë e fëmijës që do vijë në jetë

FOTO
Olta Boka është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bukur e ka konfirmuar vetë këngëtarja.
Featured image of article: Nuk e fsheh më! Olta Boka konfirmon zërat: Shtatzënë në muajin e 9-të, këngëtarja zbulon gjininë e fëmijës që do vijë në jetë Olta Boka
Përditësuar:

TIRANE– Këngëtarja shqiptare, Olta Boka ka pranuar me një foto të vetme se është në pritje të ëmbël, prej 9-muajsh tashme. Ajo ka publikuar në llogarinë e saj pak minuta më parë një foto ku shfaqet e veshur me fustan ngjyrë rozë, mes luleve në natyre dhe me barkun e rrumbullakosur.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan rozë, duke mbajtur dorën te barku i madh dhe i rrumbullakosur. Këngëtarja ka treguar se do të bëhet nënë e një vajze që do të vijë në jetë këto ditë.

Prej 9 muajsh, unë shoh vetëm me sy të ngjyruar rozë. Prej 9 muajsh, roza është ngjyra ime e dashurisë së përjetshme”, -ka shkruar ajo në përshkrimin bashkëngjitur fotos.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by 𝐎𝐋𝐓𝐀 𝐁𝐎𝐊𝐀 (@oltabokaofficial) on

Olta dhe partneri i saj Ivi Rrokaj, i cili është edhe djali i deputetit të LSI-së, Shezai Rrokaj, janë bashkë prej disa vitesh.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment