Showbiz

“Nuk e duam nusen balerinë”, prindërit ndanë koreografin nga Alba Hoxha?

Mesa duket pengesë për lidhjen e çiftit janë bërë prindërit e Albi Nakos.
Featured image of article: “Nuk e duam nusen balerinë”, prindërit ndanë koreografin nga Alba Hoxha? Alba Hoxha dhe Albi Nako

Albi Nako dhe Alba Hoxha nuk janë më bashkë. Dyshja e njohur i kanë dhënë fund lidhje dy vjeçare dhe kjo situatë u pasqyrua disa javë më parë në një lajm nga Dosja.al.

Së fundmi është mësuar edhe arsyeja e balerina dhe koreografi u ndanë. Përveç mosmarrëveshjeve në çift, ajo që ka sjellë goditjen finale të ndarjes ka qenë reagimi i prindërve të koreografit.

Mesa duket prindërit e Albi Nakos nuk e duan më nusen e tyre balerinë. Këtë gjë e ka thënë edhe vetë babai i Albit më parë teksa ishte i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë që Albi ka qenë i martuar më parë me një tjetër balerinë, Kladia Pepa.

(f.m/dosja.al)

 

Shto Koment