Showbiz

“Nuk e dije ti?”, Rudina Magjistari qenka me origjinë nga ky qytet i Shqipërisë

Ndërkohë që po diskutonte me Devisin se e ka parë shpesh herë në Korçë, ajo ka zbuluar edhe qytetin e saj të lindjes.
Featured image of article: “Nuk e dije ti?”, Rudina Magjistari qenka me origjinë nga ky qytet i Shqipërisë Rudina Magjistari

TIRANË– Moderatorja e njohur shqiptare, Rudina Magjistari prej vitesh e kemi parë në emisionin e saj “RUDINA ” në Tv Klan.

Ajo ditë pas ditë për vite me rradhë fton njerëz, artistë, këngëtarë dhe shumë personazhe të ndryshëm nga i gjithë territori i Shqipërisë.

Megjithatë  duket se kur në studio ka dikë me origjinë nga Korça, pasi kjo lidhet edhe me vendin nga ajo vjen.

Teksa në studio ajo ka pasur  këngëtarin e njohur, Devis Xherahu, i cili promovoi këngën e tij më të re “Like”, në gjuhën greke.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë që po diskutonte me Devisin se e ka parë shpesh herë në Korçë, ajo ka zbuluar edhe qytetin e saj të lindjes.

“Kisha shkuar për fundjavë, por unë origjinën e kam nga Korça, babin e kam nga Korça. Nuk e dije ti?”- u shpreh Rudina.

A.C/Dosja.al

Shto Koment