Showbiz

Nuk duron më! I nxehti ‘zhvesh’ Lei Krajën, moderatorja pozon me bikini buzë pishinës së vilës dhe shijon rrezet e diellit

FOTO
Krah saj ndodhet edhe mikesha e moderatores, Ola Gjoka. 
Featured image of article: Nuk duron më! I nxehti ‘zhvesh’ Lei Krajën, moderatorja pozon me bikini buzë pishinës së vilës dhe shijon rrezet e diellit Lei Kraja

TIRANË– Moderatorja sportive Lei Kraja ka vendosur që të marrë rreze dielli, tashmë që temperaturat janë goxha të larta. Veshur me vikini të zeza, prezantuesja e “Supersport”, ka pozuar mbuzë pishinës së një vile, ku shihet se po shijon rrezet e diellit.

Krah saj ndodhet edhe mikesha e moderatores, Ola Gjoka. 

Lei Kraja dhe Ola Gjoka

Lei ka vendosur që ta ndajë me të gjithë ndjekësit e saj këtë foto, ku duke se ‘i nxehti’ ka bërë që ajo të zhvishet, duke nxjerrë në pah edhe linjat e trupit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fotot provokuese të Krajës ajnë të shmta në rrjetet sociale dhe gjithmonë tërheqin vëmendjen e njekësve të saj.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment