Showbiz

Nuk do ta njihni! I veshur me kollare dhe jelek, Noizy poston foto nga gjimnazi, e gjeni dot ku është?

Vetë ai ka postuar një foto nga gjimnazi në Londër, i veshur me një jelek blu dhe me kollare teksa pozonte i buzëqeshur para kamerës.
Featured image of article: Nuk do ta njihni! I veshur me kollare dhe jelek, Noizy poston foto nga gjimnazi, e gjeni dot ku është? Noizy

TIRANË– Noizy identifikohet gjithmonë me veshjen e tij spotive, një palë tuta dhe bluzë të thjeshtë një ngjyrëshe. 

Por mesa duket ka pasur një periudhë kur reperi ka pëlqyer edhe veshjet formale, dhe ajo është kohë e gjimnazit. 

Vetë ai ka postuar një foto nga gjimnazi në Londër, i veshur me një jelek blu dhe me kollare teksa pozonte i buzëqeshur para kamerës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Noizy-t

E kush do ta mendonte që disa vite më vonë do t’i dedikohej boksit në rrugë?

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “Nuk do ta njihni! I veshur me kollare dhe jelek, Noizy poston foto nga gjimnazi, e gjeni dot ku është?

  1. Really?!🤣🤣🤣

Shto Koment