Showbiz

Nuk dinim asgjë! Nora Malaj zbulon lidhjen me këngëtaren me famë botërore: Është mbesa ime, realisht!

VIDEO
Malaj tha se këngëtarja me origjinë shqiptare e cila po bën bujë në botë është mbesa e saj.
Featured image of article: Nuk dinim asgjë! Nora Malaj zbulon lidhjen me këngëtaren me famë botërore: Është mbesa ime, realisht! Nora Malaj

TIRANË– Nora Malaj ka bërë të ditur se Ava Max është mbesa e saj. Teksa ishte e ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’, ajo po fliste për njerëzit që kan korrur sukses dhe jashtë vendit. Në bisedë e sipër, Malaj tha se këngëtarja me origjinë shqiptare e cila po bën bujë në botë është mbesa e saj.

‘Media të ndryshme flasin fort, të familjeve që kanë ardhur nga një shtet dhe janë bërë personalitete në fushën e muzikës. Këtë e kam dhe nga vetja ime me lidhjen që kam me Ava Maxin, se në fakt është mbesa ime realisht.’– tha ajo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.b)/dosja.al

Shto Koment