Kuriozitete

Nuk dini çfarë të ‘shëndroheni’ për Halloween? Ja disa kostume që i gjeni për 5 minuta (FOTOT)

Të gjithë gati për Halloween, hidhini një sy këtyre kostumeve.

Festa e Halloween është vetëm një ditë larg dhe të gjithë po kërkojnë kostumin e tyre ideal për të ndryshuar identitet për  një natë.

Më poshtë do t’ju sjellim disa nga idetë më të veçanta që gjenden në rrjet për kostumin tuaj, në fund të fundit doni të dukeni të veçantë apo jo?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m./dosja.al)

Shto Koment