Showbiz

“S’bëhet qameti”, ndjekësi i lutet për një kompliment, Arbana Osmani i kthen përgjigjen EPIKE

Arbana Osmani ka publikuar një foto ku jep lajmin e bukur mbi një libër të ri gatimi, ndërsa ndjekësi i lutet për një kompliment.
Featured image of article: “S’bëhet qameti”, ndjekësi i lutet për një kompliment, Arbana Osmani i kthen përgjigjen EPIKE Moderatorja, Arbana Osmani.

TIRANË– Arbana Osmani ka publikuar postimin e radhës, në të cilin lajmëron dhe projektin më të ri që pritet të publikojë së shpejti. Moderatorja është gati të publikojë librin e dytë të gatimit (Lexo këtu).

Por, në vend që të komplimentohet, ka edhe çudira! Një fans i Arbanës kërkon me ngulm dhe lutet për një kompliment nga moderatorja.

“Mimroma mike një llafe të vetme po pat munsi një komplement ma ban mrena munsive, nuk bëhet qameti mike klb merb”- i shrkuan ndjekësi Arbana Osmanit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Moderatorja ka zgjedhur t’i bëjë qejfin fansit të saj, që duket i dëshpëruar për një fjalë të mirë nga Arbana: “Patjetër o njish”.

Ndjekësi e ka falenderuar moderatoren që vendosi t’i replikojë ndër shumë komente të tjera!

Postimi i Arbana Osmanit dhe replikat me ndjekësit.

(R.L/Dosja.al)   

Shto Koment