Showbiz

Nudo në shtrat për 53 vjetorin! Pamela Anderson feston ditëlindjen, ja dhurata seksi që i bën fansave të saj

FOTO
Plotësisht e zhveshur, e shtrirë me barkun poshtë në një shtrat luksoz, por edhe me një komplet të zi seksi, Pamela Anderson, ngre dolli me një gotë në dorë për ditëlindjen e saj dhe Canada Day, që janë të dyja në 1 korrik.
Featured image of article: Nudo në shtrat për 53 vjetorin! Pamela Anderson feston ditëlindjen, ja dhurata seksi që i bën fansave të saj Pamela Anderson

AMERIKE– Për Pamela Anderson dita e djeshme ka qenë një ditë e veçantë, pasi ka festuar ditëlindjen e saj të 53-të.

Ajo është shumë aktive në ‘Instagram’ dhe shpesh ndan foto me ndjekësit nga përditshmëria e saj e pikërisht ketë ka bërë dhe ditën e djeshme.

Pamela Anderson

Plotësisht e zhveshur, e shtrirë me barkun poshtë në një shtrat luksoz, por edhe me një komplet të zi seksi, Pamela Anderson, ngre dolli me një gotë në dorë për ditëlindjen e saj dhe Canada Day, që janë të dyja në 1 korrik.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamela Anderson

Ish roja seksi e ‘Baywatch’, i falënderon të gjithë për urimet e bëra teksa ka postuar foto të nxehta e zhveshur. Në një foto tjetër ajo ka pozuar nudo, e shtrirë në dysheme me petale lulesh rreth saj.

Pamja e saj mbreslënëse përputhej me ngjyrat dhe detajet e dhomës, me divanin dhe dyshemenë me petale.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment