Showbiz

Nudo, me njërën dorë mbulon gjoksin dhe tjetrën të vendosur në fytyrë, Morena Taraku ‘çmend’ rrjetin

Morena është shfaqur së fundmi në një foto ku ka pozuar nudo dhe në profil teksa me njërën dorë mbulon gjoksin.
Featured image of article: Nudo, me njërën dorë mbulon gjoksin dhe tjetrën të vendosur në fytyrë, Morena Taraku ‘çmend’ rrjetin Morena Taraku

TIRANË- Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një prej emrave të showbizzit shqiptar më të pëlqyer dhe të ndjekur në rrjetet  sociale.

Shpesh herë mediat  rozë kanë shkruar për operacionet e saj plastike në trup që ka bërë deri më tani.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku  poston foto dhe video mjaft provokuse. Ndërsa së fundmi këngëtarja ka postuar një  foto në profil dhe e zhveshur, teksa shihet se ka mbuluar gjoksin me njërën dorë, dhe tjetrën të vendosur në fytyrë, ka bërë që mijëra fansa ta pëlqejnë  dhe komentojnë foton e saj.

A.C/Dosja.al

Shto Koment