Argetim

Nuancat e kafesë do të jenë gjithmonë ‘in’, shikoni modelet më të bukura të bukura të palltove (FOTOT)

Gjatë dimrit ashtu si edhe në verë vajzat blejnë pafund rroba, dhe nuk janë akoma të kënaqura pasi dëshira e tyre është të blejnë vazhdimisht rroba të modeleve të ndryshme.
Featured image of article: Nuancat e kafesë do të jenë gjithmonë ‘in’, shikoni modelet më të bukura të bukura të palltove (FOTOT) Palltot kafe

TIRANË- Pallatot janë ndër më të preferuarat gjatë kësaj stine të ftohtë, dhe kemi parë tashmë se ngjyra që mbizotëron gjithmonë është, e kafta.

Nuancat e kafesë, do të jenë gjithmonë ‘in’, pavarësisht kohës që kalon. Nëse ende nuk i keni nisur blerjet e veshjeve të trasha për dimrin, ju sugjerojmë të zgjidhni këtë ngjyrë. Është e përshtatshme për çdo rast, në punë, darka, shëtitje apo shkollë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më sipër ju sjellim disa nga modelet më të bukura të këtij sezoni, në nuancat e ndryshme të kafes.

A.C/Dosja.al

Shto Koment