Showbiz

Lorik Cana poston foton me nënën, por fansat u ‘çmendën’ nga ky detaj(Foto)

Lorik Cana kujton fëmijërinë me një foto të nënës në prehrin e saj, por ky ishte detaji që çmendi rrjetin.
Featured image of article: Lorik Cana poston foton me nënën, por fansat u ‘çmendën’ nga ky detaj(Foto) Lorik Cana me gruan, Monica dhe djalin, Boiken.

Lorik Cana preferon gjithmonë të kujtojë fëmijërinë e tij dhe shpesh poston foto për t’i ndarë me miqtë e tij. Lorik Cana dhe partnerja e tij, Monica janë prindër të djalit të vogël, Boiken. Futbollisti ka ndarë shpesh foto me të voglin dhe mund të themi që është i adhurueshëm e mbi të gjitha që i ngjan shumë të atit. Këtë detaj sapo e vërtetoi Loriku.

Loriku ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me të ëmën në plazh rreth viteve 1985-1986, kur ishte ende fëmijë. “Mama dhe mini Liki. Dikur, viti 85-86 s’jam i sigurt”, -ka shkruar ai përkrah fotos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Lorik Canës në Instagram.

Të gjithë vunë re vetëm diçka ngjashmërinë e ‘frikshme’ të Lorikut, i cili duket si Boikeni. Fansat menjëherë komentuan dhe e kuptuan sa identikë ajnë babë e bir.

L.K/Dosja.al

Shto Koment