Showbiz

“Ana” e ndau nga Roberti? Flet hapur Nora Istrefi: Mund të kenë ekzistuar 1 mijë por asnjëra….

Nora Istrefi është shprehur se mund të kenë ekzistuar 1 mijë Ana, por asnjëra nuk ka mundur të ndikojë direkt në jetën e saj.
Featured image of article: “Ana” e ndau nga Roberti? Flet hapur Nora Istrefi: Mund të kenë ekzistuar 1 mijë por asnjëra….

Tiranë– Këngëtarja Nora Istrefi nuk ka ngurruar së fundmi që të flasë për jetën e saj personale. E ftuar në në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” në Top Channel, ajo tregoi se kënga e fundit “Ana” , nuk i dedikohet askujt, duke hedhur kështu poshtë zërat, se mund të ishte një dedikim për ish-burrin e saj, Robert Berishën.

“Nuk ka të bëjë me jetën time personale. Mund të kenë ekzistuar 1 mijë Ana, por asnjëra nuk ka mundur të ndikojë direkt në jetën time”, tha Nora.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nora dhe Roberti janë të ndarë prej disa muajsh, por ata kanë treguar se mes tyre ka një marrëdhënie miqësore dhe kjo për shkak se kanë edhe një vajzë sëbashku, Renee-në. Ata gjithmonë janë shprehur se kanë respekt për njëri tjetrin.

J.V/Dosja.al 

Shto Koment