Showbiz

Nora Istrefi në një lidhje të re? Këngëtarja ekspozon unazën e smeraldit, kush ia prishi mendjen pas ndarjes nga Robert Berisha

Teksa ishte në një lidhje me Skype nga shtë pia e saj në Prishtinë, në emisionin "Rudina", nuk mund të mos binte në sy unaza që mbante këngëtarja në dorën e saj të majte. Kur fliste dhe ngrinte dorën lart, unaza me ngjyrë smeraldi linte të kuptohej se diçka po ndodh.
Featured image of article: Nora Istrefi në një lidhje të re? Këngëtarja ekspozon unazën e smeraldit, kush ia prishi mendjen pas ndarjes nga Robert Berisha Nora Istrefi dhe Robert Berisha

TIRANË– Këngëtarja Nora Istrefi mund të ketë nisur një lidhje të re. Pas ndarjes me Robert Berishës, me të cilin ka edhe një vajzë, Renenë, Nora është shprehur se nuk ka ndërmend të nisë diçka të re për momentin, por mesa duket, dikush ia ka ndërruar mendjen.

Teksa ishte në një lidhje me Skype nga shtë pia e saj në Prishtinë, në emisionin “Rudina”, nuk mund të mos binte në sy unaza që mbante këngëtarja në dorën e saj të majte. Kur fliste dhe ngrinte dorën lart, unaza me ngjyrë smeraldi linte të kuptohej se diçka po ndodh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të ketë nisur këngëtarja një lidhje të re? Këtë nuk mund ta themi me siguri, por unaza na futi në dyshime….

(f.m/dosja.al)

Shto Koment