Showbiz

‘E thjeshtë’ në ditëlindje të vajzës/ Nora Istrefi vesh pantollanat me vlerë mbi 1 mijë euro, ja sa i kushton veshja në total ( Shifrat ekstreme)

Sigurisht që një vëmendje ka marrë veshja e Norës ku në paraqitje dukej shumë e thjeshtë. Mirëpo në të vërtetë nuk është ashtu pasi rrobat e saj kapin vlera marramendëse.
Featured image of article: ‘E thjeshtë’ në ditëlindje të vajzës/ Nora Istrefi vesh pantollanat me vlerë mbi 1 mijë euro, ja sa i kushton veshja në total ( Shifrat ekstreme) Këngëtarët, Robert Berisha dhe Nora Istrefi me vajzën, Renee.

KOSOVË– Këngëtarja e  njohur Nora Istrefi njihet si një nga artistet më me stil në estradë, ku dhe veshjet e saj kushtojnë shumë.  Ditën e djeshme ajo ka festuar e vajzës së saj ku dhe ka ndarë foto me ndjekësit.

Sigurisht që një vëmendje ka marrë veshja e Norës ku në paraqitje dukej shumë e thjeshtë. Mirëpo në të vërtetë nuk është ashtu pasi rrobat e saj kapin vlera marramendëse.

Ka qenë një faqe në ‘Instgram’ që na ka treguar se sa kushton veshja që Nora veshi gjatë ditëlindjes së vajzës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Atletet e markës “Gucci” kapin vlerën 1.200 euro, ndërsa pantallonat e “Jaquemus” kushtojnë 1.350 euro.

(A.K.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment