Showbiz

Menduam se lufta mbaroi! Noizy i hedh benzinë zjarri, ngacmon Stresin për Instagramin: Humor pa kufi (FOTOT)

Reperi Noizy ka ironizuar username-in e dikurshëm të Stresit. Ende nuk ka një reagim nga Stresi, por dimë aq sa për të thënë se nuk do e lërë që të kalojë në heshtje. 
Featured image of article: Menduam se lufta mbaroi! Noizy i hedh benzinë zjarri, ngacmon Stresin për Instagramin: Humor pa kufi (FOTOT) Stresi dhe Noizy

TIRANË- Atëherë kur menduam se çdo debat ishte sheshuar, plasi bomba! Prej disa kohësh mes dy reperëve, Noizy dhe Stresi nuk kishte më përplasje dhe as thumba në distancë. 

Por tani më anë të një postimi në InstaStory, të cilin e ka fshirë më pas, reperi ka ironizuar Stresin.

Tanimë që  rrjeti social Instagram ka dhënë mundësinë që të shikosh sa herë është ndërruar emri i secilës llogari në rrjete sociale, Noizy ka ironizuar username-in e dikurshëm të Stresit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Vlonjatiii. Humor pa kufi”– shkruan reperi, duke e shoqëruar tekstin e tij me shumë emoji që qeshin.

Ende nuk ka një reagim nga Stresi, por dimë aq sa për të thënë se nuk do e lërë që të kalojë në heshtje. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment