Bota

Njihuni me tigrin që ka dhëmbët prej ari

Tre javë pas këtij operacioni të ndërlikuar Cara mund të hajë sërish mish dhe të përtypë kocka.

GJERMANI- Cara, një tigër 6-vjeçarë është pajisur me një dhëmb të ri prej floriri, pasi e theu teksa luante me lodra. Tre javë pas këtij operacioni të ndërlikuar Cara mund të hajë sërish mish dhe të përtypë kocka.

Operacioni i Cara-s u zhvillua nga një ekip ekspertësh ndërkombëtarë. Cara iu nënshtrua dy operacioneve në mënyrë që t’i parandalohen vuajtjet e mëtejshme, raporton Daily Mail.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment