Showbiz

Njihuni me supervilën e Sonila Meços, e gjitha prej guri ndërtuar mes pyjeve (FOTOT)

Gazetarja Sonila Meço ka prezantuar vilën e saj në Dardhë të Korçës dhe është mjaft e bukur.
Featured image of article: Njihuni me supervilën e Sonila Meços, e gjitha prej guri ndërtuar mes pyjeve (FOTOT) Gazetarja, Sonila Meço.

KORÇË– Sonila Meço ndodhet me pushime në vilën e saj në Dardhë të Korçës dhe ka publikuar pamje nga shtëpia prej guri në mes të gjelbërimit.

Me një pamje magjike, mes bredhave të lartë një vilë dy katëshe e gjitha prej guri. E madhe dhe me hapsira të bollshme, duket se Sonila Meço dhe bashkëshortin i saj kanë investuar shumë, për të shijuar ditët e tyre të pushimit në gjelbërimin që të fal zona e Dardhës.

“Të “ushqesh” një kopësht me lule nis me duart në pleh, por përfundon duke ushqyer shpirtin. Në shtëpizën tonë jemi të gjithë kopshtarë,”- shkruan Sonila Meço në rrjete sociale, përkrah fotove të publikuara.

(R.L/Dosja.al)

4 Komente në “Njihuni me supervilën e Sonila Meços, e gjitha prej guri ndërtuar mes pyjeve (FOTOT)

  1. beni mire te informoheni e kujt eshte kjo shtepi ne Dardhe para se te shkruani te paverteta

  2. Si e beri, me pjeshken e saj

  3. Kur u be dhe sonila me vile …mjere shqiperis

  4. Gjithe 30 vjecari i tranzicionit ishte nje mishel komuniste ,spiune ,te privilegjuar e kriminele nga te gjitha partite. Tani nuk i duam me.
    Katarsis ne gjith nivelet e organizimit shoqerore politik perfshi edhe sjelljen neonaziste , komuniste ,sorosiane te Rilindjes. Fondet e Be-se i kane sherbyer udheheqjes ne Be per te realizuar planin diabolk duke i bere nje dem te madh Shqiperise dhe Kosoves. Le te hetohen per veprimtarine e tyre kriminale .Vlla-hu-tin e para.
    Le t,i marre uragani shqiptar te gjithe para drejt kangjellave me at force me te cilen sabotuan :-te gjith

Shto Koment