BotaKuriozitete

Njihuni me shpendët më të veçantë në botë / Mahnitëse

Fotot e tij kanë bërë xhiron e rrjetit, duke i lënë njerëzit të mahnitur nga ajo çfarë kanë parë.
Përditësuar:

KANADA – Nje fotograf kanadez i apasionuar mbas kafshëve, e veçantërisht shpendëve, ka vendosur t’u kushtojë atyre një set të tërë fotografik.

Por ky set nuk do jetë si të tërë të tjerët para tij, sepse fotografi ka vendosur që këtë herë në fokusin e tij të jenë shpendët më të veçantë në botë, dhe më të panjohurit për publikun.

Fotot e tij kanë bërë xhiron e rrjetit, duke i lënë njerëzit të mahnitur nga ajo çfarë kanë parë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Terrabacterin

E.C/Dosja.al

Shto Koment