Kuriozitete

Njihuni me qenushin i cili ka një buzëqeshje njerëzore dhe po bën namin nëpër internet

Qenushi quhet Nori, dhe fotot e publikuara nga pronarët e tij kanë bërë xhiron e rrjetit, pasi njerëzit kanë parë një karakteristikë mjaft të veçantë tek qenushi, buzëqeshjen e tij të ngjashme me atë të njeriut.

AMERIKË – Kevin Hurless, dhe Tiffany Ngo janë pronarët e qenit më të famshëm në rrjet për momentin.

Qenushi quhet Nori, dhe fotot e publikuara nga pronarët e tij kanë bërë xhiron e rrjetit, pasi njerëzit kanë parë një karakteristikë mjaft të veçantë tek qenushi, buzëqeshjen e tij të ngjashme me atë të njeriut.

Qenushi ka buzë ngjyrë rozë, dhe sytë e tij janë në ngjyrë blu, kjo i jep një pamje akoma  më njerëzore atij, duke bërë që të tërë kalimtarët që e shohin atë të ndalen dhe t’a fotografojnë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi:JunkFeeds

E.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment