Showbiz

Njihuni me deputeten seksi që po i zë vendin me shpejtësi Dude Baljes! Brunja që po ‘çmend’ rrjetin (FOTOT)

Dude Balje mbahej si deputetja më e bukur e Kosovës, por duket se vendin po ja ze deputetja më e re në parlament, Rezarta Krasniqi.
Featured image of article: Njihuni me deputeten seksi që po i zë vendin me shpejtësi Dude Baljes! Brunja që po ‘çmend’ rrjetin (FOTOT) Deputetet, Rezarta Krasniqi dhe Dude Balje.

KOSOVË– Prej kohësh, Dude Baljes përflitej si një ndër deputetet më të bukura në Parlamentin e Kosovës, por duket se ‘kurorën’ do ta rrëmbejë një tjetër. Rezarta Krasniqi është deputetja që ka rrëmbyer vëmendjen për fizikun dhe pamjen e saj.

Brune dhe seksi, Rezarta Krasniqi sipas “Indeskonline” do të jetë përfaqësojë Vushtrinë dhe do të jetë në listën e LDK-së. Duket se Rezarta i ka fituar zemrat e të gjithëve akoma pa nisur sezonin e punës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment