Showbiz

“Njeriu ka nevojë për dikë që të jetë i lumtur”/ Ilda Bejleri flet për jetën personale: Kur je single ka një farë interesi….

Ilda Bejleri është shprehur se njeriu ka nevojë për dikë tjetër që të jetojë i lumtur.
Featured image of article: “Njeriu ka nevojë për dikë që të jetë i lumtur”/ Ilda Bejleri flet për jetën personale: Kur je single ka një farë interesi…. Ilda Bejleri

Tiranë- Ilda Bejleri ka treguar detaje nga jeta saj personale. E ftuar në emisionin “Top Talent”, moderatorja e sportit la të kuptohet se ka dikë në jetën e saj.  “Sigurisht njeriu ka nevojë për dikë tjetër që të jetojë i lumtur dhe bukur.”, u shpreh ajo, por nuk tregoi asnjë detaj më tej.

Intervista:

Ka një fatlum në jetën tënde?

Ilda Bejleri: “Fatlum, fatmiri. Mendoj që njeriu ka nevojë për mbështetje morale dhe psikologjike.”

Do të thotë po?

Ilda Bejleri: “Sigurisht njeriu ka nevojë për dikë tjetër që të jetojë i lumtur dhe bukur.”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pra Ilda Bejleri është single?

Ilda Bejleri: E rëndësishme është të jesh i lumtur dhe të kesh një mbështetje. Dhe është më e rëndësishme sesa statusi single apo jo. Në fushën e sportit dhe gazetarisë mos thuaj asnjëherë që je e lidhur. Kur je single ka një farë interesi më shumë. Unë po e lë evazive.

Pak javë më parë Ilda Bejleti u akuzua  se kishte aksidentuar një 63-vjeçare me automjetin e saj të llojit “BMW X5” dhe më pas ishte larguar nga vendi i ngjarjes. Për këtë ngjarje ajo u shoqërua në Policia. Moderatorja u shpreh se gjitha ishte një skemë dhe se gruaja në fjalë është rrëzuar vetë para makinës së saj.

J.V/Dosja.al 

Etiketa:

Shto Koment