Showbiz

Njërën para tjetrën mbrapa, Stresi hipën dy biondet me bikini në jet-ski: Kam surpriza (Foto)

Reperi shfaqet mjaft i qeshur teksa krah tij qëndrojnë dy vajza bionde.
Featured image of article: Njërën para tjetrën mbrapa, Stresi hipën dy biondet me bikini në jet-ski: Kam surpriza (Foto) Stresi, Keisi dhe dy biondet

TIRANË– Reperi shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka pozuar së fudnmi krah dy femrave bjonde. Të veshura me bikini, vajzat kanë hipur njëra para dhe tjetra mbrapa, në të njëjtin jet-ski (motor uji) me reperin.

Stresi duket mjaft i qeshur mes dy vajzave dhe këtë foto ka vendosur ta publikojë edhe në rrjetet sociale. “Kam supriza për ju,”- shkruan Stresi krahas fotos duke vënë edhe disa ikona kamere.

Foto e publikuar nga Stresi

Ndoshta me këtë gjë, këngëtari lë të kuptohet që po xhiron një klip të ri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë që reperi Arkimed Lushaj së fundmi është ndarë nga partnerja e tij Keisi. Kjo e fundit vazhdon jetën e saj në Kanada, ndërkohë që në media dyshja përfliten për një shkëmbim mesazhesh nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment